Series
Ratings
22
Waiting for LoveRated ★ 4.5
Neighborhood’s HeroRated ★ 4.0
Love CellsRated ★ 4.0
Be ArrogantRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 2.5
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0