Titles you rated
Vanilla SkyRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 1.5
Late AutumnRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
PunctureRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0