Movies
Ratings
468
The Watermelon WomanRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.5
Pink FlamingosRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Normal LoveRated ★ 2.0
After HoursRated ★ 4.0
The Trials of Oscar WildeRated ★ 3.5
Looking for LangstonRated ★ 3.5
Breaking the WavesRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
PsychoRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5