Movies
Ratings
226
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The AnimatrixRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0