Movies
Ratings
395
World War ZRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
I Am The KingRated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.5
Time RenegadesRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0