Movies
Ratings
133
The Florida ProjectRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 2.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5