Titles you rated
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 5.0
The Summer Pasta RecipeRated ★ 1.5- Happy EndingRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My IdolRated ★ 1.0
- Oink OinkRated ★ 3.0
Don't Call It MysteryRated ★ 4.5
Sasaki and Miyano: Graduation ArcRated ★ 3.0- Papa and Daddy 2Rated ★ 3.5
- Papa & Daddy 1Rated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.0
Maoshan Heavenly MasterRated ★ 1.0
Jade DynastyRated ★ 2.0