Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0