Series
Ratings
26
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0