Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0