Series
Ratings
63
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5