Series
Ratings
85
KaosRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
The DecameronRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0