Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.5
Dirty GrandpaRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 4.5