Movies
Ratings
157
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
SplitRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5