Titles you rated
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
The Electric StateRated ★ 3.5
The Midnight SkyRated ★ 2.0
The Six Triple EightRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
CrawlRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0