Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The First RideRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
StrawRated ★ 2.5
Boiling PointRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
DriveRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 3.5
Shorty and The Legend of the enchanted reefRated ★ 2.0
The SinRated ★ 3.5