Series
Ratings
33
86Rated ★ 5.0
Eyeshield 21Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
크로스 게임 part4Rated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Full Metal Panic! Invisible VictoryRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 4.5
NEW GAME!Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5