Titles you rated
TwentyRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Warriors of the DawnRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5