Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0