Titles you rated
- The UglyRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
DropRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5- A Good BoyRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.0