Titles you rated
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
DecoyRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 1.5