Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 0.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0