Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5