Movies
Ratings
1758
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The Adventures of Baron MunchausenRated ★ 3.5
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
BrazilRated ★ 4.5
Living in OblivionRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The Seventh SealRated ★ 5.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
They'll Love Me When I'm DeadRated ★ 4.0
The Other Side of the WindRated ★ 4.5
ProblemistaRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 4.0