Movies
Ratings
1049
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 2.5
CandymanRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5