Series
Ratings
33
Secret Love AffairRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0