Movies
Ratings
678
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
A Carpenter Christmas RomanceRated ★ 1.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BossRated ★ 1.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 2.0
Stuck in LoveRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5