Series
Ratings
127
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5