Movies
Ratings
25
The ChaserRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
The KingRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0