Series
Ratings
64
The GuestRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 2.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0