Titles you rated
The King's SpeechRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0