Series
Ratings
187
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.5