Series
Ratings
26
Buzzer BeatRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0