Titles you rated
MegamindRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
SullyRated ★ 2.5