Movies
Ratings
623
KOKUHORated ★ 2.5
Captain Volkonogov EscapedRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Return to DustRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
Waltz with BashirRated ★ 4.0
Chun Tae-ilRated ★ 3.0
April and the Extraordinary WorldRated ★ 4.0
Strange DarlingRated ★ 4.0
The Art of Self-DefenseRated ★ 4.0
30 Minutes or LessRated ★ 2.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
A Bronx TaleRated ★ 3.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.5