Movies
Ratings
41
FlippedRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 2.0