Titles you rated
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 2.0
BlindRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
King KongRated ★ 5.0