Titles you rated
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
Tower HeistRated ★ 2.5
Assassin's CreedRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5