Series
Ratings
33
LiveRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0