Series
Ratings
92
A Dog of FlandersRated ★ 2.0- Gag ConcertRated ★ 3.5
- 내 친구 우비소년 1Rated ★ 2.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 2.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 2.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0- Roller CoasterRated ★ 4.0
- Soul EaterRated ★ 5.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
ClaymoreRated ★ 3.0
The Fairly OddParentsRated ★ 5.0- Ben 10Rated ★ 2.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 3.0- 짱구는 못말려 3Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 2Rated ★ 5.0