Movies
Ratings
96
MasterRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 0.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5