Movies
Ratings
104
MasqueradeRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0