Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
Reservoir DogsRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
FatalRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5