Titles you rated
Chip 'n Dale: Rescue RangersRated ★ 2.5
Guns AkimboRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
RRRRated ★ 5.0
Orphan: First KillRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
MoonfallRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 4.5
Willy's WonderlandRated ★ 4.0- The Fable: The Killer Who Doesn't KillRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 5.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 2.0