Series
Ratings
101
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 2.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
HinamatsuriRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0