Movies
Ratings
30
The ThievesRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
BeatRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Miss CongenialityRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0