Titles you rated
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0- MondaysRated ★ 4.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.0
Don't Call It MysteryRated ★ 2.5
Hello WorldRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.0
Sing 2Rated ★ 3.5
Gold Kingdom and Water KingdomRated ★ 4.0
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0- The Confidence Man JP: HeroRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5- GhostbookRated ★ 2.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5