Series
Ratings
78
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 2.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Buzzer BeatRated ★ 2.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
The Locked Room MurdersRated ★ 2.5- 학교의 계단Rated ★ 2.0
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 4.0
- TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 4.0
Ferris Wheel at NightRated ★ 2.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 2.5- Kiina: Fuka no Hanzai SosakanRated ★ 2.5
- Sexy Voice and RoboRated ★ 3.0
Care Worker GangRated ★ 2.0
The Black SwindlerRated ★ 1.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0