Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
MRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0