Titles you rated
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
1122 Ii FufuRated ★ 3.5
SilentRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- GokusenRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5
Otomen ~Aki~Rated ★ 3.0
Otomen ~Natsu~Rated ★ 3.0- 도쿄전력소녀Rated ★ 2.0
Asuka High School March!Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Love with a CaseRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
I Don't Love You YetRated ★ 2.5